~
  • Транспортно-експедиторські послуги

  • Зручне надання товару на території України

  • Комплексна робота із заводами виробниками

  • Митне оформлення вантажів «під ключ»

  • Митне очищення вантажів з ліцензійних митних складів

Послуги компанії "ANLEON"

Спеціалізація нашої компанії – повний логістичний супровід вантажів і комплексне митно-брокерське обслуговування. Митне оформлення, доставка вантажів «під ключ».

Якщо Ви вирішили зайнятися постачанням будь - якого імпортного товару на територію України - наші фахівці завжди прийдуть до Вас на допомогу. МИ зможемо укласти контракт із зарубіжним постачальником, прорахуємо і виберемо оптимальний варіант логістичної схеми відносно часу і вартості, оперативно доставимо товар до Вас на склад. При необхідності, надамо відстрочення платежу за товар.

Якщо у Вас є покупці на Ваш товар в інших країнах – ми зможемо грамотно і оперативно виконати експортну операцію, зручну як для Вас, так і для Вашого зарубіжного покупця.

За бажанням нашого клієнта стати учасником зовнішньоекономічної діяльності, ми здійснимо акредитацію Вашої компанії на митниці і надамо якісне митно-брокерське обслуговування. Доставка «під ключ» передбачає постачання товару, який пройшов повне митне очищення з комплектом дозвільних (сертифікація, СЕС, гемологія і так далі) і податкових документів.

При імпорті високотехнологічного устаткування ми допоможемо оптимізувати Ваше податкове навантаження по ПДВ в рамках існуючого законодавства.

Багатий досвід, знання і уміння наших співробітників зроблять імпортно-експортну операцію для Вас простою і зрозумілою.

Комплексна робота із заводами виробниками

За Вами закріплюється Ваш персональний менеджер, який буде вести поставку. Це зручно, так як Ви зможете отримувати всю необхідну Вам інформацію з одних рук.

Наші менеджери володіють англійською мовою, тому можуть легко і просто встановити робочий контакт з представниками заводу, і спілкуватися з приводу оформлення документів та процесу доставки.

Знаходячись з Вами на зв' язку, ми оперативно зможемо донести до представників заводу Ваші актуальні питання та побажання.

Перед відправкою вантажу ми перевіримо всі відвантажувальні документи згідно нашого податкового та митного законодавства.

Митне очищення вантажів з ліцензійних митних складів

Митні ліцензійні склади (МЛС) надають компанії імпортеру можливість раціонального використання своїх оборотних коштів.

Товари, які знаходяться на цьому складі, знаходяться у більш вигідному становищі порівняно з іншими імпортними товарами, так як вони зберігаються без обкладання митними податками. Імпортер може платити митні платежі не за всю партію товару, а в міру реалізації.

У імпортера з'являється можливість огляду вантажу на предмет якості заявлених заводом - виробником характеристик товару, з'являється час для необхідної сертифікації товару.

Компанія «Анлеон» працює як з МЛС закритого типу, так і з МЛС відкритого типу. Наші фахівці завжди нададуть Вам вичерпну інформацію по роботі з МЛС та оформленню документів, а також візьмуть на себе всю роботу з митного оформлення вантажу з МЛС.

Зручне надання товару на території України

Наша компанія готова надавати Вам товар на вигідних для Вас умовах.

При недостатній кількості оборотних коштів клієнта, ми готові дати відстрочення платежу за товар, якщо наша компанія буде виступати в ролі імпортера.

Для того, щоб Ви могли планувати свої продажі, ТОВ «Анлеон» може укласти з Вами договір матеріального відповідального зберігання.

Постачання товару «від дверей до дверей» по всій Україні «під ключ», передбачає постачання товару зі всіма необхідними документами (податкові та товарні накладні, дозвільна документація).

В ході нашої роботи ми керуємося Вашими побажаннями та нормативно-правовими актами у сфері митного і податкового законодавства.

Митне оформлення вантажів «під ключ»

Ми пропонуємо наступні варіанти роботи з Вами:

Перший - весь обсяг роботи з постачання здійснює наша компанія. У такому разі контроль постачання починається від моменту початкового спілкування із заводом - виробником, доставки товару до митного терміналу, до здобуття необхідних дозвільних документів і безпосередньо самого митного оформлення на терміналі. Ми розуміємо, що на момент укладання угоди з Вами, у Вас можуть бути тісні і дружні зв'язки з представниками заводів - виробників, які - небудь усні домовленості. Тому, ми, в ході укладання угоди із заводом, обов'язково тримаємо трьохсторонній зв'язок: завод - ми - Ваша компанія.

Другий – здійснення митно - брокерського обслуговування. У цьому випадку імпортером виступає Ваша компанія. Наші фахівці будуть працювати з документами, які Ви надасте. При необхідності ми отримаємо певні документи (якщо їх нема) до митного оформлення (СЕС, утилізація тари, радіологія, фітокарантин тощо), а також здійснимо митне оформлення.

Є ще третій варіант – робота за договором комісії (комітент - комісіонер). Але цей варіант роботи в нашій країні вкрай рідкісний. Але у випадку зацікавленості – ми готові допомогти і в цьому. Основною перевагою даного варіанту є те, що право на вантаж в процесі операції належить Вам (комітенту), а всю необхідну роботу виконуємо ми (Комісіонер).

Наші фахівці мають великий досвід роботи з державними органами. МИ будемо раді надати повний цикл послуг з оформлення необхідних митних документів на Україні.

Транспортно-експедиторські послуги

До них відносяться перевезення вантажів: авіа, морським, залізничним і автомобільним транспортом.

Кожне перевезення товару має на увазі постійний і повний контроль документів і руху товару. Наша компанія допоможе здійснити контроль постачання товару в будь-який момент процесу і часу.

Оскільки часто правила оформлення вантажів в країні відправника і в нашій країні відрізняються, можуть з'явитися неточності та непорозуміння з оформлення документів. Що в свою чергу може спричинити за собою зменшення оперативності доставки, не кажучи вже про накладання штрафних санкцій з боку митниці.

Фахівці ТОВ «Анлеон» зможуть оперативно і грамотно здійснити доставку товару:

— Розробити оптимальну логістичну схему доставки товару відносно часу і вартості;
— Проконтролювати навантаження товару;
— Простежити проходження товару через транзитні точки;
— Доставити товар на митний термінал.